Afgelopen donderdag heeft onze club drie nieuwe leden mogen verwelkomen. Zij hebben de afgelopen drie maanden als aspirant-lid een kijkje genomen bij de LEO Club Sarolea. Gedurende deze tijd hebben zij hun steentje bijgedragen aan verschillende commissies en activiteiten zoals NL DOET en de Ouderen Verwendag. Tevens waren zij aanwezig bij onze vergaderingen en sociale activiteiten.

Djesika de Haan, Malou Meertens & Kevin Vervlossen gefeliciteerd en welkom! Wij zijn weer drie enthousiaste en energieke leden rijker :)!

Djesika ontvangt haar certificaat! Welkom Djesika 🙂

Malou ontvangt haar certificaat! Welkom Malou 🙂

Kevin ontvangt zijn certificaat! Welkom Kevin 🙂

Categorieën: Nieuws

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *